Hakkımızda 2019-07-20T01:33:42+00:00

Özel Hüsnüye Cankan kız öğrenci yurdu size Konforlu, Rahat, Mutlu bir aile ortamı sunar

KURUCU MESAJI

Sevgili Gençler,

 Üniversite yıllarında aynı anfide, aynı yemekhanede, aynı yurtta kaldığım arkadaşlarımla yıllar sonra eski  okul ve yurt anılarımızı paylaşırken faaliyet gösterdiğim diğer iş kollarının arasına yurt işletmeciliğini de ilave etmeye karar verip, bu konuda gerekli çalışmalara başladım.  Bu projemi  uygulamaya geçirirken çalışma arkadaşlarım da üniversite ve yurt arkadaşlarım oldu. O yıllarda kurulan dostluklar, arkadaşlıklar, paylaşılan anılar, yaşanılan deneyimler benim için çok önemlidir.
Bu yurdun yerini seçerken  en uygun lokasyona , yurdu düzenlerken de siz gençlere en iyi yaşam alanı yaratma düşüyle hareket ettik. En güzel yıllarınızda, en güzel anılarınızda sizlerle kocaman bir aile olduğumuz için mutluyum.
İck Yurt İşletmeciliği ve Eğitim Kurumları Anonim Şirketi’miz bünyesinde  2012-2013 ders yılı için İstanbul Kadıköy’de  Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu , 2014-2015 ders yılında Özel Hüsniye Cankan Kız Öğrenci Yurdu’muz hizmet vermeye başlamıştır.
Başarılı, mutlu anılarla geçen öğrencilik yaşamı dileklerimle…

      İbrahim Cankan

MISYONUMUZ

İck Yurt İşletmeciliği ve Eğitim Kurumları Anonim Şirketi olarak eğitim ve yurt işletmeciliği alanında saygın , güvenilir , kaliteli, yenilikçi lider kurum olmak.

VİZYONUMUZ

İck Yurt İşletmeciliği ve Eğitim Kurumları Anonim Şirketi olarak , eğitim ve yurt işletmeciliği alanında öğrencilerimize güvenilir, kaliteli,yenilikçi, modern yaşam alanları yaratmak ve hizmet vermektir.

Özel Hüsnüye Cankan kız öğrenci yurdu avantajlarından faydalanmak istiyorsanız

hemen bizimle irtibata geçiniz

Bize Yazın

İletişim

Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Sokak Anıt Park Yerleşkesi Karşısı No:18 İzmit/KOCAELİ

Phone: 0262 332 44 50 / 0262 332 44 27

Web: Web

Son Yazılar

WhatsApp
Call Now ButtonBizi Arayın